V souladu s mimořádným opatřením je hrad a zámek Frýdlant uzavřen

Dne 10. 3. 2020 bylo vydáno mimořádné opatření ministra zdravotnictví, kterým se zakazují hromadné akce s účastí nad 100 osob. Za účelem naplnění tohoto opatření je hrad a zámek ve Frýdlantu uzavřen.

Castle is closed until further notice. Oficial tourist season opening suspended.


Vážení návštěvníci,

dne 10. 3. 2020 bylo vydáno mimořádné opatření ministra zdravotnictví, kterým se zakazují hromadné akce s účastí nad 100 osob. Za účelem naplnění tohoto opatření je hrad a zámek ve Frýdlantu uzavřen. Současně se ruší veškeré prohlídky a akce, soukromé i veřejné, které se měly konat v termínu do poloviny dubna. V případě dotazů kontaktujte správu zámku. Obnovení provozu a případné změny budou zveřejněny zd na našich webových stránkách a na webu Národního památkového ústavu www.npu.cz.

Děkujeme za pochopení.


Dear visitors,

from March 10th 2020 until further notice the Frýdlant Castle is closed. Oficial tourist season opening is suspended too. The cultural and social events with the attendance above 100 persons are forbidden by the decree of the Ministry of Health. There are forbidden all guided tours, cultural and social events to the second half of April 2020. For any question you can contact the management of the Frýdlant Castle. Opening to the public or some news will be announced on our website or on the website of the National Heritage Institute www.npu.cz.

Thank you for your understanding.